I zlot Food Truck w Hajnówce, 06-07.10.2018

ikona wpisuSpotkanie z przebojami kuchni światowej w towarzystwie najlepszych polskich Food Trucków, a wszystko to z atrakcjami dla najmłodszych.

Słowo od organizatorów:

Szanowni mieszkańcy Hajnówki. Może kilka słów o nas. Jesteśmy ekipą, która organizuje duże imprezy streetfoodowe w zachodniej Polsce. Mamy za sobą wiele fajnych wspomnień z ponad 20 miast Dolnego Śląska, Lubuskiego i Wielkopolski. Przez nasze imprezy przewinęło się ponad sto konceptów gastronomicznych jakimi są Food Trucki. Gości szacujemy na pół miliona albo i więcej Gotował z nami Robert Makłowicz. Mamy za sobą złoty transgraniczne, gdzie przenikała się kultura kulinarna Polski i Niemiec oraz smaki pogranicza. Bardzo nas zainspirował Wasz cudowny region ze wspaniałymi- gościnnymi ludźmi, wielokulturowością i wspaniałą przyrodą. Liczymy na inspiracje kulinarne i fajną zabawę. Na pewno z naszej strony będzie kilka niespodzianek, może też Wy coś zaprezentujecie co będzie dla nas natchnieniem do dalszych fantazji kulinarnych.

SMAKI Świata Street Food

Link do wydarzenia na fb