ZAPROSZENIE dla mieszkańców powiatu hajnowskiego na spotkanie informacyjne dot. projektu NOWY START - 17 kwietnia

Kategoria: Ogłoszenia

W dniu 17 kwietnia 2018r. o godzinie 10.30 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Hajnówce (ul. Piłsudskiego 10a) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu NOWY START prowadzonego przez Fundację Aktywizacja.

Projekt skierowany jest do osób posiadających adres zamieszkania na obszarze powiatu hajnowskiego:

- bezrobotnych

- niepełnosprawnych

- sprawujących opiekę nad osobą zależną

- o niskich kwalifikacjach

Podczas spotkania będzie możliwość uzyskania informacji o wsparciu przewidzianym w projekcie (m.in. bezpłatny kurs języka angielskiego dla każdego uczestnika, kursy zawodowe ze stypendium szkoleniowym oraz staż zawodowy z wynagrodzeniem stażowym). Przedstawiciele Fundacji będą także pomagać w wypełnieniu kart zgłoszeniowych.